KARIÉRA

  • Spoločnosť DAMONAX  ponúka pracovné príležitosti pre tých, ktorí chcú získať nové odborné skúsenosti a osobné zručnosti v oblasti drevárenského priemyslu.
  • Naši zamestnanci sú našim najväčším kapitálom, preto oceňujeme ich prácu na základe výsledkov, vytvárame priestor pre odborný rast. Ceníme si dôveru a úsilie našich zamestnancov, vďaka čomu sme úspešní.

  • Ak chcete byť súčasťou nášho pracovného tímu, pošlite nám svoj životopis na: personalne@damon.sk alebo poštou na DAMONAX s.r.o., Pečnianska 25, 851 01 Bratislava

  • STOLÁR

  • Miesto práce: Malacky, miesto výkonu práce: obec Závod
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou / motivujúce platové ohodnotenie
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
  • Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Požiadavky na zamestnanca
  • Požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity , stredoškolské s maturitou
  • Zameranie, odbor: drevárske
  • Požadovaná prax: stolárska prax výhodou
  • Pozícia je vhodná pre absolventa: Áno
  • Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky:
  • zodpovedný prístup k práci
  • presnosť, precíznosť
  • Pozícia je pre výrobný závod v obci ZÁVOD

  • CNC FRÉZAR

  • Do našej výrobnej spoločnosti hľadáme pracovníka alebo pracovníčku na obsluhu nábytkárskych CNC fréz.
  • Opracovávanie melamínu, dýhy, MDF a masívu.
    Výroba kuchynských liniek, detských izieb, kancelárskeho a individualizovaného nábytku
  • Iné výhody
  • práca v príjemnom kolektíve stále sa rozrastajúcej spoločnosti
  • benefity vyplývajúce z činnosti spoločnosti
  • možnosť kariérneho rastu
  • vzdelávanie zamestnancov
  • firemné akcie
  • Zameranie, odbor: drevárske, strojárske
  • Požadovaná prax: predchádzajúca skúsenosť s obsluhou CNC strojov výhodou
  • technické vedomosti a zručnosti

kontaktný formulár

V prípade záujmu o uvedené pozície nás môžete kontaktovať prostredníctvom formulára

meno
telefón
odkaz

Stlačením tlačidla Nalistovať môžete vložiť svoj životopis

druh pracovnej pozície
stolár
expedičný pracovník - balič